Strona mobilna w przygotowaniu. Zapraszamy na stronę dla urządzeń o rozdzielczości powyżej 1024px szerokości.
banner_1_1400x400

Tworzymy dobre biuro!

Naszą misją jest tworzenie dla naszych klientów dobrych biur.

 • Dobre biuro, czyli biuro zaprojektowane i wyposażone na podstawie przemyślanych koncepcji funkcjonowania powierzchni w zgodzie ze sposobem działania firmy.
 • Dobre biuro, czyli biuro wyposażone w najlepszej jakości produkty gwarantujące niezawodność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
 • Dobre biuro, czyli biuro podążające za optymalnym sposobem zarządzania i funkcjonowania organizacji.
 • Dobre biuro, czyli biuro estetycznie dostosowane do charakteru firmy i mające wpływ na pozytywny odbiór klientów.
 • Dobre biuro, czyli biuro przyjazne dla pracowników, wspierające ich pracę, rozwój i sprawiające by w pracy czuli się dobrze.
 • Dobre biuro czyli biuro, nad którym od etapu jego tworzenia i na długo po zakończeniu czuwamy my – firma CONTRACT. Czuwamy zapewniając doradztwo, serwis i wsparcie.

Na rynku jesteśmy od 12 lat, jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących polskich producentów mebli biurowych, mamy własny zespół projektowy, salon ekspozycyjny ….i lubimy tę robotę.

Uznanie naszych klientów zawdzięczamy:

 • ogromnej ofercie produktów o sprawdzonej jakości
  Oferujemy wyposażenie wnętrz biurowych : meble pracownicze, gabinety, lady recepcyjne, meble konferencyjne, fotele biurowe i gabinetowe, kanapy, meble audytoryjne, meble metalowe, ściany działowe, żaluzje, verticale, wykładziny, oświetlenie i mnóstwo elementów uzupełniających koniecznych do biura.
 • kompleksowej ofercie usług
  Proponujemy: projektowanie przestrzeni 2D i 3D, podział funkcjonalny powierzchni z uwzględnieniem struktury organizacji i funkcjonowania biura, zasad ergonomii i indywidualnych wymagań pracowników, wykonawcze projekty budowlane, projektowanie mebli, indywidualne projekty wykładzin, dobór kolorystyki i elementów wykończeniowych, remonty i adaptacje powierzchni biurowych, układanie wykładzin, prace elektryczne i montaż oświetlenia, przeprowadzki;
 • wsparciu producentów i ich dbałości o wzornictwo i jakość wykonania
  Od wielu lat współpracujemy w producentami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i doświadczeniem, gwarantując swoją marką wysoką jakość, dbałość o rozwój wzornictwa, zastosowanie najlepszych materiałów oraz najnowszej wiedzy o ergonomii.
loga_firm
 • sprawnemu serwisowi i logistyce
  Sprawna organizacja dostaw i montażu jest dla nas sprawą priorytetową. Zapewniamy terminowe dostawy oraz montaż przeprowadzony w terminach dostosowanych do możliwości klienta i w sposób zapewniający ciągłość pracy firmy.