Strona mobilna w przygotowaniu. Zapraszamy na stronę dla urządzeń o rozdzielczości powyżej 1024px szerokości.

Wykładziny

Podłoga to kluczowy element wyposażenia wnętrza. Projektując i dobierając pokrycie podłogi zwracamy uwagę na zaznaczenie obszarów funkcji biura, intensywność użytkowania, ryzyko zabrudzeń, warunki akustyczne oraz element estetyczny.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór obiektowych wykładzin dywanowych, charakteryzujących się zwiększoną odpornością na warunki użytkowania, przeznaczonych do biur, gabinetów, sal konferencyjnych, korytarzy, pokoi hotelowych i pomieszczeń użyteczności publicznej. Proponujemy wykładziny z rolki oraz w płytkach, których bogactwo kolorów i faktur (wykładzina cięta i pętelkowa) daje niezwykłe możliwości kształtowania wnętrz, a także pozwala na wkomponowanie dowolnych wzorów w tym logo firmy.

Proponujemy pełen zakres usług związanych z tematem wykładziny: zapewniamy bezpłatny pomiar pomieszczeń, profesjonalny projekt, demontaż starej wykładziny wraz z utylizacja, przygotowanie podłoża i montaż wykładziny wraz z odpowiednio dobranymi wykończeniami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich marek jak: Workstep, Tarkett, Balsan, Tajima Corso, Nordfeil i wiele innych.