Strona mobilna w przygotowaniu. Zapraszamy na stronę dla urządzeń o rozdzielczości powyżej 1024px szerokości.
Contract MebleSalon ekspozycyjny

Salon ekspozycyjny

Specjalnie dla naszych klientów oraz architektów stworzyliśmy salon ekspozycyjny prezentujący pełną ofertę fabryk produkujących fotele i krzesła biurowe, lady recepcyjne, meble pracownicze, gabinety i meble konferencyjne. Przedstawiamy w nim najnowsze produkty naszych dostawców zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi trendami rynku mebli biurowych.

Kontakt z produktem jest szczególnie ważny przy doborze foteli obrotowych. W naszym salonie macie Państwo możliwość przymierzyć fotele firm PROFIM I BEJOT. Testowanie krzesła umożliwia indywidualne dopasowanie fotela do potrzeb użytkownika, jego wzrostu, wagi, sposobu siedzenia, a co równie ważne, przeciwdziałanie skutkom długotrwałej pracy w pozycji siedzącej, co wiąże się właściwym doborem mechanizmów krzesła. Testowanie umożliwia podjęcie decyzji czy Państwa fotel powinien mieć tylko mechanizm synchro czy może właściwy będzie dodatkowo wysuw siedziska, funkcja pochylenia oparcia , podparcie lędźwi , rozwiązanie orthopedical czy regulowane podłokietniki, które oferowane są w wielu wariantach.

Specjalnie dla pracujących długie godziny przy laptopie stworzyliśmy miejsce do wielogodzinnego testowania fotela mPosition – jedynego w Polsce fotela umożliwiającego pracę w pozycji leżącej. Zapraszamy do odwiedzania nas z własnym laptopem i testowania tego innowacyjnego rozwiązania. W naszym salonie obejrzycie Państwo lady recepcyjne, meble pracownicze i gabinetowe. To dla nas ważne by mieli Państwo pewność, że oferujemy produkty o niezawodnej jakości.

Nasz salon to również miejsce spotkań z naszymi doradcami i architektami: wielogodzinnych rozmów, omawiania projektów, naszych wspólnych pomysłów, poszukiwania najlepszych rozwiązań i odkrywania nowych połączeń kolorystycznych.

Zapraszamy serdecznie: Tworzymy dobre biuro.